OktenWeb UniversITy – це школа програмування, яка пропонує ефективні комп’ютерні курси у Львові. Викладачі, які проводять заняття – це досвідчені фахівці своєї галузі, які працюють з реальними IT-проектами та готові ділитися своїм знанням та досвідом. Школу програмування було засновано на базі компанії OktenWeb, яка протягом останніх 6 років спеціалізується на розробці веб-продуктів та мобільних додатків для закордонних і вітчизняних клієнтів.
Метою заснування OktenWeb UniversITy була професійна підготовка кадрів IT–спрямування за наступними напрямками: Java, JavaScript, Hybrid Mobile Development, PHP, C#, WordPress, QA/QC тощо.

Курси програмування - альт

OktenWeb UniversITy пропонує висококваліфіковані комп’ютерні курси у Львові:
– курси програмування Java та Java Advanced;
– курси програмування JavaScript та JavaScript Advanced;
– курси програмування HTML5/CSS3;
– комплексний курс програмування Java Complex;
– курси MySQL;
– курси тестування QA/QC;
– курси SEO;
– безкоштовні курси програмування – Основи WEB-програмування;
– індивідуальні та онлайн-курси.

Викладачі школи програмування нададуть Вам детальну інформацію з обраного курсу, проведуть практичні заняття для закріплення знань та допоможуть у створенні Вашого першого повноцінного проекту. Записавшись на комп’ютерні курси в OktenWeb UniversITy, Ви зможете зробити процес вивчення конкретної мови програмування або комплексу дисциплін максимально продуктивним.

Ми — компанія, де ви отримаєте глибокі знання та зможете впевнено розвиватися в IT-галузі.
Наші викладачі є співробітниками команди OktenWeb та інших провідних IT-компаній, тому інформація, яку отримують наші студенти, завжди актуальна. Ми активно стежимо за змінами в сфері IT та своєчасно корегуємо програми комп’ютерних курсів відповідно до ситуації на ринку.

Чому варто обрати OktenWeb UniversITy?

• OktenWeb UniversITy – це не «класична» школа навчання, де викладачі проводять неактуальні застарілі лекції, підготовлені декілька років тому. Також, ми не даємо марних обіцянок з «95-відсоткового працевлаштування після закінчення курсу» тощо. OktenWeb – це працююча IT компанія, яка розробляє реальні проекти і тому інформація, яку отримують студенти, завжди актуальна.

• Навчання в OktenWeb UniversITy проводиться на базі реальних проектів із детальним розглядом «проблемних моментів». Якщо ви цікавитеся роботою в IT-галузі та бажаєте стати спеціалістом в обраному напрямку, наші курси програмування допоможуть Вам на цьому шляху.

• Для Вашої зручності в нашій школі пропонуються такі напрямки, як Web Complex та Java Complex – сукупні курси заданих напрямків. Ці комп’ютерні курсидопоможуть навіть початківцям всесторонньо охопити матеріал обраної мови програмування та підготуватися до посади Junior Developer.

• Успіхи компанії підтверджують контракти з такими відомим брендами, як WDS Windows, Lesia Semi, Mediline group та багато інших.

OktenWeb UniversITy ласкаво запрошує усіх бажаючих на комп’ютерні курси! Львів стрімко розвивається в IT-галузі, тому усіх спраглих до знань, будемо раді бачити на наших заняттях.
Відгуки та досягнення наших випускників надихають нас на нові звершення та бажання ділитися своїм досвідом та здобутками у сфері IT.