Компанія OktenWeb UniversITy проводить у Львові набір на курси програмування за наступними напрямками:

Перелік курсів програмування

Уляна
курс програмування Java Complex, Львів
"...цей курс мене багато чого навчив, тепер я стану крутим програмістом."
Альона
курс програмування Java Complex, Львів
"...дуже хороша атмосфера,приємні викладачі і я дійсно всім це рекомендую. Тут є хороша основа для подальшого розвитку. "
Олег
курс програмування JavaScript, Львів
"...одразу після закінчення знайшов роботу JavaScript Developer. Всім рекомендую."
Ростислав
курс програмування Java Complex, Львів
"...закінчив курси два місяці назад, і я вже на роботі."
Андрій
курс програмування Java Complex, Львів
...реально вони мені допомогли попасти на роботу!!!
Андрій
курс програмування Java Complex, Львів
...приходьте, реєструйтеся, приводьте друзів та ставайте кращими програмістами..
Андрій
курс програмування Java Complex, Львів
...я знайшов роботу...дякую за те що даєте знання...
Ростислав
курс програмування JavaScript, Львів
...і я вже працевлаштувався...
Назар
курс програмування Java Complex, Львів
...пояснювали великий стек технологій,після цього я поступив на EPAM.
Ви бажаєте отримати гарну професію, яка завжди потрібна? Школа програмування (Львів) запрошує Вас на курси! У нас працюють кваліфіковані фахівці, які мають досвід в своїй справі та працюють з різними IT-проектами. Вони діляться знаннями з майбутніми програмістами і прикладають максимум зусиль для досягнення високих результатів у навчанні. Це головні моменти, завдяки яким компанія «OktenWeb UniversITy» займає провідні позиції в IT-галузі!

Навчання на програміста - широкий спектр рішень

Програмування для початківців - курси, після завершення яких у учнів з'являються цінні знання. Вони їх в подальшому використовують в особистих цілях і в професійній діяльності. Ми запрошуємо всіх, хто хоче опанувати популярну IT-спеціальність, в нашу школу. У нас є сучасне обладнання та матеріали для навчання. Ментори приділяють величезну увагу не тільки теорії, але й практиці. Вони записують заняття на відеокамеру, складають домашні завдання і надають необхідні матеріали.

Компанія «OktenWeb UniversITy» проводить ефективні курси програмування у Львові. Ви можете вибрати будь-який з наступних варіантів:
 • JavaScript Complex – it-курси, в ході яких учні ознайомлюються з основами Front-End-розробки. Це популярний напрям, який включає в себе новітні технології та фреймворки. Під ними мається на увазі JavaScript, HTML/CSS, Vue.JS;
 • Java Complex - унікальна програма для тих, хто хоче стати Junior Java Під такою кваліфікацією маються на увазі тверді знання в сфері back-end розробки на мові програмування Java. Наші фахівці доносять складні терміни доступною мовою. Тому учні вникають в суть та чудово розуміють тему. Отримані знання вони закріплюють на практиці, на протязі якої створюють реальні IT-проекти;
 • SEO - курси, спеціально розроблені для учнів, які хочуть отримати знання у сфері просування сайтов у пошукових мережах. На них учні знайомляться з тонкощами роботи пошукової системи, зі структурою веб-ресурсів, з різновидами пошукових запитів. Після завершення уроків випускники школи самі розробляють стратегію просування сайтів, аналізують конкурентів і приймають правильні рішення з просування веб-ресурсів;
 • JAVA CORE - уроки, спрямовані на отримання цінної інформації. У процесі їх проведення учні знайомляться з основами мови програмування Java і застосовують нові знання на практиці. Надалі вони продовжують розвиватися в даному напрямку та вдосконалюють свої вміння;
 • основи Web-програмування - безкоштовні курси, на які може прийти кожен охочий. На заняттях відвідувачі OktenWeb UniversITy знайомляться з актуальними технологіями в IT-сфері. Вони отримують на електронну пошту домашні завдання та лекційні матеріали. Після завершення безкоштовних курсів учням видаються сертифікати.

Навчання на програміста - комплексний процес, який можна освоїти з нашою допомогою. Заповніть заявку на сайті і приходьте до нас! IT-освіта все більше набирає популярності по всьому світі. У нас вона ґрунтується на застосуванні сучасних методик та ефективних прийомів. Фахівці IT-школи вкладають душу в свою справу. На наших курсах програмування вони доносять інформацію цікаво і в зрозумілому вигляді. Тому учні добре засвоюють нові матеріали та правильно виконують домашні завдання. При виникненні труднощів викладачі завжди приходять на допомогу. Якщо необхідно, вони повторюють пройдений матеріал.

Переваги професії програміста

Курси IT Львів - чудова можливість отримати високооплачувану роботу. З нашою допомогою перед учнями відкриваються широкі можливості в області інформаційних технологій. IT-сфера розвивається швидкими темпами. Вітчизняним і міжнародним компаніям потрібні кваліфіковані фахівці, які володіють необхідними знаннями і мають бажання бути корисними. Ми це прекрасно розуміємо і проводимо курси програмування для всіх, хто хоче розвиватися та покращувати свої вміння!

Програмування з нуля - перший крок на шляху до майбутнього успіху. Скористайтеся ним і опануйте професію. Під нею маються на увазі вагомі переваги:
 • високі заробітки - програмування відноситься до числа одної з найбільш високооплачуваних спеціальностей. Професіонали в IT-сфері отримують високі гроші за свою роботу;
 • наявність вакансій - попит на фахівців в IT галузі зростає з кожним роком. Тому у слухачів наших курсів програмування є високі шанси на отримання роботи в перспективній компанії і на подальший розвиток;
 • відсутність кордонів - можна працювати не тільки в офісі, а й у всесвітній мережі. Кожна людина самостійно робить вибір на користь одного з варіантів;
 • інтерес - програміст не займається нудною і монотонною роботою. Він розробляє нові додатки, створює алгоритми і виконує багато інших процесів. IT-cпеціаліст шукає цікаві рішення та впроваджує їх у життя;
 • реальна перспектива - можна вдосконалювати свої вміння та підвищувати кваліфікаційний рівень. Це безпосередньо позначається на розмірі заробітної плати.

«OktenWeb UniversITy»: у чому наші особливості?

Якщо Ви виберете програмування для початківців, Ви не пошкодуєте. У нас є важливі переваги:
 1. Сучасність - викладачі цікавляться новинками програмування і діляться з учнями актуальною інформацією.
 2. Доступні ціни - вартість курсів програмування прийнятна. Додатково проводяться безкоштовні курси, в ході яких можна ознайомитися з принципами навчання.
 3. Великий досвід - наші фахівці розробляють успішні проекти для великих та малих компаній зі всього світу. Вони не зупиняються на досягнутих результатах та самовдосконалюються.
 4. Допомога в подальшому працевлаштуванні - ми складаємо характеристики і надаємо можливість проходження співбесіди в компаніях-партнерах.
 5. Комфортна обстановка - навчання проходить в аудиторіях, оснащених найкращим чином.

«OktenWeb UniversITy» - IT школау Львіві, в якій використовуються інноваційні методики навчання і реалізується індивідуальний підхід до учнів. Наші фахівці проводять повноцінні заняття і вкладають душу в викладання. На уроках розглядається теорія і багато часу приділяється практиці. Такий підхід найбільш ефективний. Слухачі курсів освоюють нову інформацію та закріплюють її на практиці. Приходьте до нас та записуйтеся на курси програмування! Ми будемо раді!