Записатися на курс
Оберіть бажаний курс*
Бажаєте вивчити мову програмування, яка широко використовується при створенні сайтів та мобільних додатків? Тоді запишіться на курси JavaScript та дізнайтеся багато корисної інформації! У львівській школі «OktenWeb UniversITy» регулярно проводяться заняття, завдяки яким учні без особливих проблем освоюють нову професію. Вони отримують сертифікат про закінчення курсів та знаходять високооплачувану роботу за своєю спеціальністю. Успішні учні проходять співбесіду в IT-компаніях, які є нашими партнерами. Ви також можете записатися на курси JavaScript у Львові та освоїти тонкощі затребуваної професії. Для цього потрібно зателефонувати нам та розповісти про свої побажання!

Курси JavaScript у Львові - якісно та доступно
Курси JS - вибір людей, які віддають перевагу сучасним рішенням. У нашій школі навчаються студенти та люди старшого віку. У нас немає вікових обмежень, тому на курси з вивчення мови програмування записуються люди, чий вік становить 16-58 років. Вони роблять правильний вибір, тому що веб-розробник знаходиться в ТОПі затребуваних професій. Це фахівець, який виконує важливу роботу. Під нею мається на увазі створення сайтів та мобільних додатків. До основних етапів таких процесів відноситься створення веб-сторінок на основі макету, програмування на стороні клієнта і багато інших дій. Якщо Вас це цікавить, запишіться на курси JS. У Львові можна відвідувати стаціонарні курси. Ми Вас навчимо всьому, що самі знаємо та вміємо!

Курс JavaScript Complex у школі «OktenWeb UniversITy» - найкращий варіант для вивчення мови програмування JavaScript у Львові. Ми довгий час займаємося цим видом діяльності. Це говорить про те, що у нас є відповідні знання та досвід. Записавшись на наші курси JavaScript, Ви не помилитеся! У нас є значні переваги, про які ми хочемо розповісти детальніше:
Кваліфіковані фахівці - у відомій львівській школі працюють викладачі, які розробляють реальні проекти та впроваджують їх у життя. Вони з радістю діляться своїми вміннями та набутим досвідом в сфері IT.
Доступна вартість послуг - ціна курсів, спрямованих на ретельне вивчення мови програмування, цілком прийнятна. Тому всі, хто хоче оволодіти новою професією, звертаються до нас та стають учнями школи «OktenWeb UniversITy».
Хороша матеріально-технічна база - в розпорядженні наших менторів є необхідні матеріали. Якщо потрібно, викладачі надають додаткові джерела інформації по конкретній темі. У розпорядженні учнів є ноутбуки. Без них вивчити мову програмування неможливо.
Прекрасно обладнані аудиторії - заняття проводяться в затишній обстановці, оформленій на основі актуальних тенденцій. На уроках учні комфортно себе почувають, слухають викладачів, та запам'ятовують нову інформацію.
30% практики - це ключовий аспект, завдяки якому забезпечуються чудові результати в навчанні. Наші фахівці приділяють пильну увагу виконанню практичних завдань. Це сприяє поліпшенню засвоєння отриманої інформації.
Зателефонуйте нам та запишіться на курси JS! Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви вивчили цю мову програмування та зуміли надалі побудувати кар'єру і отримувати стабільний дохід. У нас є всі можливості для вирішення такого завдання. Люди, які приходять в школу «OktenWeb UniversITy», це прекрасно розуміють. Вони записуються на стаціонарні курси JS у Львові та отримують сертифікат про успішне закінчення занять. Надалі наші учні шукають роботу в IT-компаніях та знаходять її. Вони займаються створенням веб-сторінок і шаблонів, створюють дизайн-концепцію сайту, розробляють різні веб-додатки. За свою працю фахівці отримують пристойні гроші!

Курси фронтенд - чудова можливість отримати хорошу професію
Front end - перспективний напрямок, під яким мається на увазі розробка інтерактивних та функціональних сайтів. Він підходить всім, хто хоче стати сучасним веб-розробником та отримувати за роботу гідні гроші. Наші учні реалізують свою мрію найближчим часом. Спочатку вони записуються на курси front end у Львові, отримують сертифікат про закінчення навчання та знаходять роботу. Це може бути робота в офісі IT-компанії або фріланс. В останньому випадку мова йде про виконання завдань в дистанційному режимі. Це зручний варіант, якому віддають перевагу молоді спеціалісти. Вони пропонують послуги на біржах фрілансу, виграють тендери та отримують гроші від замовників за виконану роботу.
Курси фронтенд - оптимальний варіант для всіх, хто хоче зайнятися веб-розробкою. Учні, які навчалися в нашій львівській школі, верстають сайти за сучасними стандартами, віртуозно володіють мовами програмування та створюють гарні інтерфейси. Вони вміють працювати з нестандартними шрифтами, придумувати текстові ефекти та розробляти динамічні веб-сторінки. Якщо Ви теж хочете навчитися виконувати такі процеси, курси фронтенд ідеально для Вас підходять. Після їх завершення Ви освоїте нову професію, у якої є очевидні плюси:
перспектива - напрямок веб-розробки активно розвивається у всьому світі. IT-компаніям завжди потрібні спеціалісти, які володіють відповідними знаннями. Фахівці влаштовуються на роботу в офіс або виконують свої безпосередні обов'язки в дистанційному режимі;
висока заробітна плата - фронтенд-розробник входить в ТОП затребуваних сучасних професій. За свою роботу він отримує гроші, за які можна добре жити, розважатися та подорожувати;
широка сфера застосування знань, отриманих на курсах, - веб-розробник може створювати чудові сайти, розробляти корисні мобільні додатки і вирішувати інші важливі завдання. Все залежить від того, що більше подобається людині.

Як проходять курси JS в нашій львівській школі?
Курси JavaScript проводяться по старанно розробленій програмі, в якій велика увага приділена виконанню практичних завдань. Уроки проводять фахівці, які володіють значним досвідом. Вони одночасно є співробітниками нашої школи та відомих IT-компаній. Ментори постійно стежать за змінами в своїй сфері діяльності. Тому на уроках учні чують нову, а не застарілу інформацію. Вони її запам'ятовують, а потім отримані знання закріплюють на практиці. Це перевірена схема, за допомогою якої забезпечується гарне засвоєння пройденого матеріалу. При використанні такої схеми курси JavaScript приносять величезну користь. Під нею мається на увазі отримання цінних знань та практичних умінь.
Записавшись на курси фронтенд, Ви зможете стати досвідченим фахівцем, який вміє вирішувати завдання різного рівня складності. Для досягнення високих результатів у навчанні учні школи «OktenWeb UniversITy» отримують посилання на відеозаписи минулих уроків та на додаткові джерела по темі. Учні виконують завдання в домашній обстановці та відправляють їх на перевірку ментору. На наступному занятті спочатку закріплюється пройдений матеріал за допомогою практичного завдання, а потім викладається новий матеріал. Це наша головна особливість, завдяки якій курси фронтенд користуються великим попитом. До нас приходять студенти та люди, які бажають змінити сферу діяльності і досягти чогось в своєму житті.

Запис на курси front end у львівській школі!
Курси front end - реальна можливість отримати в майбутньому чудову роботу! Для реалізації такої мрії потрібно стати учнем школи «OktenWeb UniversITy», вивчити весь теоретичний матеріал та вправно виконати практичні завдання. Наші ментори завжди приходять на допомогу учням. Вони надають консультації та дають відповіді на питання, які їх цікавлять. Курси front end у Львові проводяться протягом декількох місяців. Все залежить від того, які заняття обрані. Це можуть бути уроки для новачків або для тих, хто вже володіє базовими знаннями.
Курси JavaScript - заняття, на яких учні вивчають мову програмування з нуля чи вдосконалюють вже наявні вміння. Вони отримують величезний досвід та вчаться грамотно його використовувати на практиці. Фахівці школи «OktenWeb UniversITy» надають всебічну допомогу в питанні вивчення мови програмування. Вони діляться своїми знаннями, доступним способом викладають теоретичний матеріал та розробляють практичні заняття. У Львові курси JavaScript проводяться на найвищому рівні. Викладачі повністю віддаються роботі і знаходять індивідуальний підхід до кожного учня. Їм чудово відомі тонкощі своєї професії, тому в майбутньому їх учні знаходять високооплачувану роботу!
oktenweb logo background
oktenweb Онлайн курс програмування JavaScript Advanced
Онлайн

Онлайн курс програмування JavaScript Advanced

2 заняття в тиждень
тривалість 2 місяці
об'єм 16 годин
гарантія 100%
Записатись
потрібні JavaScript Frameworks?

онлайн курс JavaScript Advanced

Шукаєш якісний онлайн курс програмування на JavaScript рівня Advanced, який дасть впевненість під час співбесіди і працевлаштування?
Ти його знайшов!
Оналйн курс JAVASCRIPT Advanced - кращий курс програмування на мові JavaScript рівня Advanced на ринку України.
Що він у себе включає?
Повний набір технологій, які необхідні майбутньому розробнику, та найбільший стек тем серед курсів в Україні.
Шо це дає?
Впевненість на співбесіді та можливість охоплювати максимальну кількість потенційних вакансій, а це - запорука вдалого працевлаштування.
Підтвердження?
Тільки у нас є відгуки від роботодавців, у яких працевлаштовані наші студенти, та найбільша кількість відео відгуків від задоволених та працевлаштованих випускників.
oktenweb javascript yellow
oktenweb number 1
Підтвердженні Відгуки
Ми маємо більше 200 відео-відгуків підробити які неможливо! Це відгуки про наші курси Java Complex або JavaScript Complex, а не про якісь безкоштовні семінари, яким і так усі радіють! А також, ми поділимося з Вами відео з історіями успіхів студентів, які вже закінчили наші курси програмування. І головне - це відгуки роботодавців! Отже, Ви завжди впевнені в тому, що обрали лідера!
oktenweb number 2
Розтермінування до 12 місяців
Фінансова ситуація не дає можливості розпочати навчання? Ми маємо вихід з цього становища. З можливістю розтермінування до 12 місяців Вам буде набагато легше. Таким чином курс буде коштувати від 945 грн. на місяць.
oktenweb number 3
Курси javascript від it-компанії
Щоб бути впевненим в отриманих знаннях, треба мати впевненість в менторах, та їхньому досвіді. Досвід менторів, які викладають на курсі JavaScript підтверджено, оскільки всі вони є девелоперами компанії OktenWeb Digital Studio.
oktenweb number 4
Виробнича практика
Навчання - це круто! Але практика - набагато краще!
Після курсу JavaScript Complex у Вас буде можливість отримати стажування на базі IT-компанії строком 5 місяців. За цей час Ви зможете закріпити отримані знання, та примножити їх. І все це в одному курсі JavaScript Complex.
oktenweb number 5
Повторне проходження курсу
Ви чогось не зрозуміли, або пропустили частину курсу? Що робити?
Вихід є! У нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання.
Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, до того ж, абсолютно безкоштовно!

oktenweb number 6
Повторне проходження курсу
В нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання.
Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, та абсолютно безкоштовно!

или єто?
У вас есть возможность бесплатно пройти курс повторно в течение полугода. Можно попасть на пропущенное занятие или ещё раз пройти программу целиком
Хто швидше
отримає роботу?
Кому віддати перевагу? Тому, хто немає досвіду чи тому, у якого є практичний досвід? Запитання на яке не потрібно давати відповідь, адже вона зрозуміла! Тому онлайн курс JavaScript Advanced побудований з практичних знань наших менторів. Це дає Вам можливість отримати практичний досвід ще під час навчання!
курси програмування вакансії
Watch video
Наша мета
максимальний результат
Для максимальної продуктивності курсу JavaScript Advanced ми побудували програму з якої викинули весь непотріб, рівномірно розподілили навантаження, створили зручні матеріали для навчання та приклади їх реального застосування. Саме тому онлайн курс JavaScript Advanced настільки продуктивний! Як ми це визначили? Подивіться на кількість історій успіхів наших студентів і питання відпадуть самі по собі!
Video preview
Переглянути
відео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#172.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#170.Василь.Курси програмування Java Complex.

Василь закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

 

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#160.Уляна.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Уляна!

Уляна пройшла курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM !

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#159.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався .

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#158.Сергій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Сергій!

Сергій пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Sombra !

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#157.Ігор.Курс прогамування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM Systems!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#156.Володимир.Курс програмування Java Complex

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій IT-школі та  в компанію “SoftServe”!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#155.Олександр.Курс програмування JavaScript Complex

Олександр пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі та  працевлаштувався в компанію Star Apps!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана. Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#150.Андрій. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався в компанію N-IX!

https://www.linkedin.com/in/andriy-skyba-989324149/

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#146.Сергій. курс програмування Java Complex

Сергій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в компанію Sombra!

https://www.linkedin.com/in/serhii-venhrynovych-815650175/

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компані-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію StartUps.

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

#136.Павло.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Павло!

Павло пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування, та  працевлаштувався в компанію-партнер CoreValue!

Ми впевненні, що в нього все буде супер!

 

#135.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Роман!

Він закінчив курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався !

 

 

#134.Андрій.Курс програмування Java Complex

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався у компанію-партнер  “Binariks”!

 

 

#133.Андрій.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію Everlink !

 

 

#132.Олексій. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олексій!

Олексій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі , та працевлаштувався в компанію Red Tag!

https://www.linkedin.com/in/oleksii-khomyn-42854215a/

 

 

#131.Руслан.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Руслан!

Руслан пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі програмування, та працевлаштувався в компанію EPAM!

 

https://www.linkedin.com/in/ruslan-lelyk-a6bb14144/

#130.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ігор!

Ігор пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та успішно працевлаштувався ментором в одну зі шкіл програмування у Львові!)

Ми щиро бажаємо йому успіхів та невтримного розвитку!

#129.Володимир.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Володимир!

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію StartUps !

 

 

#128.Тарас.Курс програмування Java  Complex.

Тарас закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#127.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Олег!

Олег пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та працевлаштувався ще на етапі навчання!

 

 

#126.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ростислав!

Він пройшов курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

 

#125.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в філії у Львові та  працевлаштувався!

 

#124.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію KindGeek !

 

 

#123.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

#122.Артем.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Артем!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

Всі історії

онлайн курс javascript advanced

від it-компанії
ЧОМУ ТРЕБА ОБИРАТИ КУРСИ НА БАЗІ ПРАКТИКУЮЧОЇ IT-КОМПАНІЇ?
Всі ми добре знайомі з радянською системою навчання, яка і на сьогоднішній день діє в Україні. Ви добре знаєте, що переважна більшість викладачів - це аспіранти, які не мають реального практичного досвіду. А яка ситуація на ринку курсів програмування? Майже така сама. Як би Ви поставились до ситуації, в якій Вас би навчала людина без досвіду? Ми впевнені, що негативно. Як не стати заручником такого становища? Якщо обирати курси, які побудовані на базі it-компанії, тоді у Вас буде впевненість, що викладачі - досвідчені професіонали, адже вони працюють у цій компанії.
Саме тому варто обрати онлайн курс програмування JavaScript Advanced від OktenWeb. Наша IT-компанія випускає та підтримує близько 40 різноманітних (мобільних, web, високонавантажених) проектів на рік використовуючи сучасні практики та технології. Саме цими знаннями ми ділимось на наших курсах програмування по напрямку JavaScript. Зустрічаючись з реальними замовленнями кожен день, ми завжди в курсі того, які технології необхідно опанувати, а які час забути. Саме це робить наші онлайн курси по JavaScript високоефективними та виділяє їх серед усіх інших. Ми включаємо в програму навчання технології, які на даний момент не розглядають жодні інші курси, але які є дуже продуктивними, затребуваними, а головне - високооплачуваними.
Таким чином цей курс JavaScript стає об'ємним та результативним. А це означає, що ваші знання будуть гідно оцінені роботодавцями!
Обираючи курс JavaScript Advanced від OktenWeb UniversITy, Ви завжди будете на крок попереду!
А лідери цінують результат!

оналйн курс JAVASCRIPT Advanced об'ємом

32
годин
Ким Ви будете працювати

по закінченню оналйн курсу?

Після вдалого проходження курсу JavaScript Advanced Ви будете спроможні працювати за наступними напрямками:

 • Fullstack developer - розробник, який працює з front та backend модулями, спроможний самостійно виконати проект або окремі його етапи.
  Заробітна плата fullstack розробника стартує від 700$
 • JavaScript developer - розробник, який працює з backend на мові JavaScript, спроможний написати серверну частину проекту.
  Заробітна плата JavaScript розробника стартує від 400$
 • Angular developer - розробник, який працює з frontend частиною проекту та різноманітними RESTful API.
  Заробітна плата Angular розробника стартує від 600$
 • Mobile app developer (IONIC) - розробник, який розробляє різноманітні мобільні додатки на базі RESTful API.
  Заробітна плата Angular розробника стартує від 600$
Advantages

Цей оналйн курс JAVASCRIPT

для тебе, якщо ТИ...
oktenweb number 1
Цінуєш реальний результат
В побудові усіх програм брали участь роботодавці, тому твоє навчання буде максимально наближене до їх вимог, що наблизить тебе до кінцевої мети - працевлаштування!
oktenweb number 1
Не довіряєш фейковим відгукам
Ти бачив багато відгуків на інших сайтах, але розумієш, що немає ніяких підтверджень цим словам. Тому треба довіряти тільки відео відгукам! Підробити їх неможливо. Наші відео відгуки знаходяться ТУТ.
oktenweb number 1
Бажаєш вчитися у практиків
Знання не будуть засвоюватись, якщо буде поганий ментор. Всі наші ментори : - обов'язково з досвідом роботи, який ми готові підтвердити. - викладають більше 2х років, отже вміють довести інформацію максимально грамотно та чітко.
програма оналйн курсу

javascript Advanced

Впродовж курсу JavaScript Complex Ви розглянете наступні модулі:
01
Node.JS.
oktenweb red arrow
02
TypeScript.
oktenweb red arrow
03
Vue.JS.
oktenweb red arrow
04
Angular.
oktenweb red arrow
05
Ionic.
oktenweb red arrow
06
DevOps Tools & Services.
oktenweb red arrow
Встановлення. Модульна система common.js
oktenweb red arrow
Встановлення платформи Node.JS. Використання модульної системи common.js
Асинхронність. Event loop
oktenweb red arrow
Побудова та обробка асинхронного коду з використанням Promise. Принцип побудови стеку подій в асинхронному коді.
Event Emmiter. File System. Stream API
oktenweb red arrow
Створення власних подій, їх виклик та обробка.
Робота з файловою системою та можливості її оптимізації.
Протокол HTTP. Створення сервера та побудова маршрутів
oktenweb red arrow
Побудова та опис серверної частини з використанням протоколу HTTP. Способи маршрутизації між компонентами системи.
Nodemon. Winston
oktenweb red arrow
Використання утиліт nodemon та winston для полегшення обробки коду та його логування.
Express.js & Template engines
oktenweb red arrow
Використання Express.js для створення web-серверу.
Використання шаблонізатора Pug для рендерінгу статичного контенту.
Mongoose
oktenweb red arrow
Використання ODM прошарку Mongoose для полегшення роботи з базою даних.
REST
oktenweb red arrow
Застосування концепції RESTful та способи рефакторингу коду.
Passport.js. Local/Google strategy
oktenweb red arrow
Використання бібліотеки passport.js для побудови рівня безпеки запитів та логінації.
Socket.io
oktenweb red arrow
Способи опису та використання сокетів. Побудова чату.
Telegram bot
oktenweb red arrow
Використння Telegram API для створення боту з різноманітним функціоналом.
Типи
oktenweb red arrow
Використання TypeScript як строго типізованої обгортки JavaScript. Використання різноманітних типів.
Функції
oktenweb red arrow
Варіанти створення та використання функцій в TypeScript.
Різновиди функцій. Переваги та недоліки.
Класи
oktenweb red arrow
Клас як власний тип. Побудова та використання класу. Різновиди класів.
Інтерфейси
oktenweb red arrow
Інтерфейс як контракт. Побудова та використання інтерфейсів.
Generics
oktenweb red arrow
Способи узагальнення полів в середені класу.
Enums
oktenweb red arrow
Перечислення та моменти їх використання.
Modules
oktenweb red arrow
Модулі в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Namespaces
oktenweb red arrow
Простори імен в TypeScript, побудова та доцільність використання.
Знайомство з Vue.JS
oktenweb red arrow
Встановлення Vue.js та підключення до сторінки.
Створення компонентів
oktenweb red arrow
Способи створення компонентів та їх використання.
Bindings
oktenweb red arrow
Способи передачі інформації в компоненти.
Стандартні директиви
oktenweb red arrow
Стандартні директиви Vue.JS та способи їх використання.
Способи стилізування
oktenweb red arrow
Способи стилізування компонентів Vue.JS.
Angular Starter. AngularCLI
oktenweb red arrow
Створення початкового проекту за допомоги Angular CLI. Комунікація між змінними та компонентами.
Комунікація між компонентами
oktenweb red arrow
Комунікація між компонентами.
Способи комунікації між компонентами. Декоратори @Input @Output.
Pipe
oktenweb red arrow
Репрезентація інформації.
Використання pipe-конструкцій для відображення інформації. Створення власних pipes.
Directives and Advanced Components
oktenweb red arrow
Способи створення власних директив та поглиблена робота з компонентами.
Побудова сервісів
oktenweb red arrow
Створення сервісного рівня для отримання даних з різних API.
Dependency Injection
oktenweb red arrow
Впровадження залежностей.
Використання принципу Dependency Injection та його розуміння.
Routes
oktenweb red arrow
Машрутизація та передача параметрів між компонентами.
Modules. Lazy Loading
oktenweb red arrow
Модульна система та лінива загрузка модулів.
Знайомство з IONIC 3
oktenweb red arrow
Встановлення. Ознайомлення з архітектурою проекту.
Навігація
oktenweb red arrow
Способи навігації з використанняи menu, tabs.
Розуміння simple stack.
Ionic Components
oktenweb red arrow
Ознайомлення з стандартними компонентами.
Ionic SCSS
oktenweb red arrow
Стилізування компонентів ionic.
Ionic Native
oktenweb red arrow
Підключення нативних плагінів (IOS/Android).
Docker
oktenweb red arrow
Викорситання Docker та створення docker-контейнерів для мікросервісної архітектури.
Amazon Web Services
oktenweb red arrow
Розгортання проекту на екземплярах AWS.
Відгуки
роботодавців
Це саме той розділ, яким ми пишаємось найбільше, адже ні e кого більше такого немає. Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова та Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентів. І це не маленькі "конторки", а it-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції. Як приклад компанія Rolique в 2017 році посіла 5 місце в рейтингу роботодавців у Львові, а Binariks очолив 2 місце в рейтингу 2018 року.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "Loonar"
Галерея

Курсу JavaScript Advanced

oktenweb Онлайн курс програмування JavaScript Advanced
Онлайн курс

Онлайн курс програмування JavaScript Advanced

Базовий
Тривалість курсу
2 місяців
Hard skills
✔️
Доступ до відео до початку навчання
✔️
Відеозаписи всіх лекцій
✔️
Сертифікат по закінченню
✔️
Місце в базі випускників
✔️
Розтермінування до 12 місяців
✔️
Робота в команді над проектом
✖️
Стажування після закінчення (5 міс.)
✖️
Особистий ментор на період навчання
✖️
Об'єм в годинах
32
Вартість (одноразова оплата)
4 900грн.
Щомісячний платіж (розтермінування на 1 рік)
462 грн./міс.
Вільних місць
9
Зараз переглядають
Індивідуальний
індивідуально
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
індивідуально
15 000 грн.
1 412 грн./міс.
1
Залишилось часу
Поспішай! залишилось:
00
днів
:
00
годин
:
00
хвилин
:
00
секунд
Вільних місць
9
Зараз переглядають
Записатись
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Оберіть бажаний курс*
Я нічого не розумію в програмуванні, чи зможу я вчитись на ваших курсах?

Так! Програми курсів розраховані на початківців у програмуванні, але Вам потрібно бути впевненим користувачем ПК.

Чи можу я спочатку спробувати, а вже потім йти на курси?

Звісно, ми постійно робимо безкоштовні курси та відкриті заняття, щоб Ви могли прийти, спробувати, познайомитись і поспілкуватись з викладачами, а вже потім вирішувати чи необхідні Вам курси програмування.

Щоб потрапити на ці заходи слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!
Сторінка у facebook.
Або на сайті в розділі АКЦІЇ.

Чи потрібно мати з собою ноутбук?

Ми забезпечуємо усім необхідним, у тому числі і ноутбуками, але якщо Ви забажаєте, то можете принести свій особистий ноутбук.
З іншої сторони, на курсах програмування JavaScript та курсах програмування Java або JavaComplex ми навчимо Вас користуватись системами контролю версій і необхідність зберігати свої коди відпаде сама собою.

Чи є вікові обмеження для студентів?

У нас вчаться люди віком від 16 до 58 років. Але якщо у Вас є якісь сумніви, ми можемо провести невеличку співбесіду, в якій визначимо, наскільки Ви або Ваша дитина готова до навчання.
У випадку якщо Вам або вашій дитині меньше 16 років, ми радимо відвідати наш сайт OktenWeb School для підлітків.

Як записатись на курси?

Потрібно заповнити заявку на сайті і Вам перетелефонують, або зателефонувати за номерами 068-260-46-46 / 073-260-46-46.

Як проходить навчання?

Заняття на стаціонарних курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • Приходите на наступне заняття, яке вже буде на 100% практичне.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час практичного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять

Заняття на online курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час наступного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять
Чому ваші курси тривають більше часу ніж у конкурентів?

Це найцікавіший момент!

Чому більше?
Перш ніж запустити курс ми збираємо всіх менторів і обговорюємо всі теми, які необхідно розкрити майбутньому спеціалісту.
Уявіть собі захід, на якому 20 розробників діляться своїм досвідом щодо того, які теми вони зустрічають частіше в своїй роботі. І ми беремо його за основу.
Кожен з наших викладачів - чистий практик з немалим досвідом. Тому вони вносять свій вклад в розробку курсу коли кажуть "...мені з цією темою доводиться працювати". Таким чином ми формуємо необхідний "стек" технологій і бібліотек по кожному напрямку.
Але при цьому ми чітко розуміємо, що давати на заняттях інформацію, "з чого складається комп'ютер", або "як виглядає двійкова система обчислення" - це просто "забивати" чимось час з метою показати "А В НАС БІЛЬШЕ!".
Інформація повинна бути корисною і яку доведеться використовувати в роботі. З чого складається комп'ютер, Ви і самі знайдете (або вже знаєте).
Ми викладаємо тільки необхідну інформацію!
Також, по суботах ми робимо необмежені по часу консультації, що б Ви могли поставити свої питання. І це суттєво буде економити навчальний час Вам і Вашим колегам по навчанню.

Чи надаєте ви навчальні матеріали?

Так, ми даємо навіть більше - відеозаписи Ваших занять та спеціально підготовлені викладачами відео-уроки по додатковим темах для самоопрацювання.

Чи допомагаєте ви в подальшому працевлаштуванні?

Так. Протягом курсу викладач робить характеристики студнетам. Найкращі студенти будуть мати можливість пройти співбесіду в компаніях-партнерах. Але на співбесіді все залежить від Вас!

Чи можу я оплатити курси по перерахунку?

Так. Ми працюємо повністю офіційно, тому у Вас є можливість здійснити оплату по перерахунку.

Я не встиг записатись на курс, а він вже розпочався. Чи можу я приєднатись до групи?

Якщо Ви пропустили 1-2 заняття, ми виділимо особистого ментора, котрий пройде з Вами пропущені теми. Якщо ж це більше ніж 3 заняття, ми радимо записатись на наступний набір. Очікування того вартує.

Я вже самостійно охопив частину курсу, який ви викладаєте, чи можу я записатись тільки на іншу частину занять?

Ви впевнені, що увесь самостійно опанований матеріал Ви зрозуміли вірно і це не дасть негараздів в майбутньому? Якщо так, тоді у Вас буде така можливість, але за наявності вільних місць в групі.

Залишились питання або потрібна консультація відносно курсу javascript Advanced? Залишай заявку!
Ми тобі допоможемо!
Залишити заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наші контакти
Зв'язатися з нами79000, м.Львів
площа Князя Святослава, 5в/2Години роботи: 12:00 - 22:00