Записатися на курс
Оберіть бажаний курс*
Ви хочете працювати в IT-компанії або плануєте виконувати замовлення по розробці веб-додатків в домашній обстановці? Тоді запишіться на курси Java у Львові! Це найкраще рішення, на яке звертають увагу молоді люди. Вони приходять в школу «OktenWeb UniversITy» та стають нашими учнями. Через пару місяців випускники, які закінчили курси Java, отримують сертифікат. Надалі вони шукають роботу за фахом або продовжують навчатися за розширеною програмою. З пошуком роботи не виникають складнощі. Сьогодні багатьом українським та зарубіжним компаніям потрібні веб-розробники. Це престижна професія, затребувана в сфері інформаційних технологій.

Курси Java у Львові - заняття, на яких викладачі розповідають про особливості об'єктно-орієнтованої мови програмування. До головних тем уроків відносяться вивчення методів в Java, способів інкапсуляції інформації, різновидів класів та їх використання. Також приділяється увага параметризації, вхідним та вихідним потокам, рефлексії та анотаціям. Курси Java проводять досвідчені викладачі. Вони знайомлять учнів з новинками в IT-індустрії та надають актуальну інформацію. Це обумовлюється тим, що наші фахівці співпрацюють з зарубіжними компаніями та цікавляться сучасними інформаційними технологіями.
Школа «OktenWeb UniversITy» постійно проводить курси програмування Java у м. Львів. Якщо заняття вже почалися, можливі два варіанти. По-перше, якщо пропущено всього кілька занять, ми надаємо особистого наставника. Ментор займається зі студентом та допомагає надолужити інформацію. По-друге, якщо курси почалися давно, можна трохи почекати. Коли курс завершиться, незабаром буде проведено новий набір. На нього Ви і зможете записатися. Потрібно лише трохи зачекати. Наша специфіка вивчення мов програмування Вам сподобається. Ви вивчите все, що потрібно, та зможете реалізувати свої вміння на практиці. Мається на увазі працевлаштування та отримання хорошої зарплати!

Навіщо Вам потрібні курси програмування на Java?
Java навчання - поширений запит, який вбивається в пошуковий рядок. Це зрозуміле явище, тому що веб-розробники не залишаються без роботи. Вони шукають відповідні вакансії та влаштовуються в IT-компанії. Якщо Вас теж це цікавить, виберіть програмування на Java для початківців та запишіться в нашу школу. Ми протягом багатьох років вчимо людей різного віку мовам програмування. Це говорить про наш професіоналізм та про наявність значного досвіду. Випускники львівської школи, заснованої на базі компанії «OktenWeb», залишають позитивні відгуки та рекомендують нас друзям, знайомим, сусідам. Для нас це є найкращою нагородою за якісну роботу!
Давайте розберемося в питанні, чому Вам необхідні Java курси. До нас приходять люди різного віку. Вони хочуть розібратися в мові програмування та в подальшому отримати престижну професію. Це прекрасне бажання, тому що IT-галузь потребує кваліфікованих фахівців. Інформаційні технології постійно розвиваються та удосконалюються. Щоб в них розбиратися, потрібно мати відповідні знання. Саме тому Java курси у Львові затребувані вже протягом декількох років. Цим причини, через які до нас приходять майбутні студенти, не обмежуються. Висвітлимо й інші переваги професії веб-розробника:
робота в будь-якій точці світу - застосовувати свої знання можна не тільки в українській компанії. Успішні випускники школи «OktenWeb UniversITy» знаходять роботу в зарубіжних фірмах;
висока заробітна плата - ключовий аспект, на який звертають увагу наші майбутні студенти. Вони хочуть мати спеціальність, яка сьогодні затребувана на ринку. Це гарантія працевлаштування і отримання хорошої зарплати;
вибір місця роботи - до класичного варіанту відноситься робота в офісі IT-компанії. Також багато наших студентів віддають перевагу фрілансу. Вони реєструються на біржах, подають заявки на виконання замовлень по веб-розробці і виграють тендери. Це сучасний метод, який приносить вагомий дохід.

Java програмування для початківців: теорія та практика
Програмування на Java для початківців - перший крок на шляху до повного вивчення об'єктно-орієнтованої мови програмування. На уроках інформація подається планомірно та в доступному вигляді. Спочатку студенти знайомляться з загальними принципами мови програмування Java. Поступово матеріал ускладнюється. З цим не виникає проблем, адже наші ментори вміють доносити інформацію до студентів. У них є реальний досвід роботи з проектами, терпіння та бажання донести знання до учнів. Тому не потрібно боятися складнощів. Записавшись на курс Java програмування з нуля, Ви вчините правильно. Викладачі школи приділять Вам належну увагу та обов'язково допоможуть, якщо щось буде незрозуміло.
Вивчення Java - ефективні заняття, які складаються з двох частин. Під ними мається на увазі виклад теоретичного матеріалу та виконання практичних завдань. На лекціях ментори надають важливу інформацію про принципи використання функціональних інтерфейсів, про побудову композитних класів, про обробку помилок. На кожному занятті студенти виконують практичне завдання. Це сприяє зміцненню знань, придбанню навичок та використанню їх на ділі. Така методика є найрезультативнішою. Приходьте в нашу школу у Львові та записуйтеся на курс програмування на Java для початківців! Ми гарантуємо, що на уроках Ви все будете встигати. Наші викладачі до цього прикладають всі зусилля.

Як проходить навчання на курсі Java Complex?
Уроки Java програмування для початківців проводяться грамотно та зі знанням справи. Для зручності і для якісного вивчення матеріалу програма розділена на частини. Кожна частина присвячена окремій темі. Наприклад, цикли та масиви, параметризація, колекції, функціональні інтерфейси. Ми впевнені в тому, що програма зрозуміла та доступна для учнів. Тому навіть з нуля вивчення мови програмування Java не викликає складнощів. Студенти приходять на урок, слухають лекцію і виконують домашнє завдання. Якщо з якимось питанням вони не можуть самостійно розібратися, на допомогу приходять наші викладачі. Вони надають консультації та пояснюють матеріал до тих пір, поки студент його не засвоїть.
Навчання в школі OktenWeb UniversITy на курсі Java Complex- вибір людей, які хочуть стати найкращими фахівцями в IT-сфері! Для досягнення такої мети необхідний деякий час та бажання повністю вивчити матеріал по темі. З нами навчання проходить легко та невимушено. При виборі курсу «Програмування Java для початківців» студенти справляються з усіма поставленими завданнями. Чому, запитаєте Ви? Тому що у нас впроваджена перевірена схема навчання. До її відмінних характеристик відносяться такі аспекти:
виконання практичних завдань - на це на кожному уроці виділяється 30 хвилин;
запис заняття на відеокамеру - надалі студенти отримують відеозапис та повторюють пройдений матеріал в домашньому оточенні;
додаткові джерела інформації - для поліпшення знань ментор надає посилання на матеріали з певної теми.
Хто працює в школі «OktenWeb UniversITy»?
Якщо Вас цікавлять курси Java, виберіть львівську школу! Наша особливість полягає в тому, що в навчальному закладі працюють фахівці, які розробляють справжні IT-проекти. Це величезна перевага, якою ми пишаємося. Наші студенти її оцінюють належним чином. Вони розуміють, що кваліфіковані фахівці школи прекрасно розбираються в своїй сфері діяльності. Ментори надають детальну інформацію на уроках, проводять практичні заняття та допомагають в створенні власних проектів студентів. Тому львівські курси Java проводяться на постійній основі. У нас не бракує учнів. Групи набираються регулярно, тому що молодь хоче працювати в IT-сфері!
Комплексний курс програмування Java у Львові - шанс, який не можна упустити! Він надається всім, хто хоче працювати в сфері інформаційних технологій та отримувати гідну заробітну плату. У школі «OktenWeb UniversITy» проводяться ефективні комп'ютерні курси. Після їх завершення випускники добре розбираються в розробці веб-продуктів та додатків для смартфонів. Вони знаходять роботу у вітчизняній чи зарубіжній компанії. Випускники, які проявили свої можливості найкращим чином, стають співробітниками провідних IT-фірм. Ми їм в цьому допомагаємо, тому що наша школа співпрацює з відомими компаніями. Це важливий момент, завдяки якому наші випускники можуть реалізувати свій талант!
oktenweb logo background
oktenweb Онлайн курс програмування Java Core
Онлайн

Онлайн курс програмування Java Core

4 годин в тиждень
2 місяці
16 години об'єм курсу
100% гарантія
Записатись
шукаєш якісні онлайн курси JAVA?

Онлайн курс Java Core!

Бажаєш ознайомитись з мовою програмування JAVA?
Тоді ти обрав вірний шлях!
Онлайн курс JAVA CORE - це базовий курс який підійде тобі на 100%.
Чому?
Тому що він включає в себе набір тем необхдний на базовому рівні.
Підтвердження?
Тільки в нас є відгуки від роботодавців, у яких працевлаштовані наші студенти.
чому варто обирати

oktenweb?

oktenweb number 1
Тільки підтвердженні Відгуки
Відео з відгуком підробити неможливо! І ми маємо більше 200 відео-відгуків! І це відгуки не про безкоштовні семінари, яким всі і так радіють. Це відгуки про наш курс Java Complex або JavaScript Complex! А також відео з історіями успіху студентів, які вже закінчили наші курси Java. І головне - відгуки роботодавців! Отже, Ви завжди впевненні в тому, що обрали лідера!
oktenweb number 2
до 12 місяців Розтермінування
Ми розуміємо, що іноді, з фінансової точки зору, важко сплатити всю суму одразу. Тому даємо можливість розтермінувати оплату навчання до 12 місяців. Навчайтесь без фінансового обтяження!
oktenweb number 3
Курси Java на базі it-компанії
А ти впевнений що твій ментор має досвід? Щоб бути впевненим в отриманих знаннях, треба мати впевненність в менторах, та їхньому досвіді.
Досвід викладачів, які ведуть курс Java Core підтвердженно, оскільки всі вони є девелоперами компанії OktenWeb Digital Studio.
oktenweb number 4
Виробнича практика
Навчання - це круто! Але практика - це навчання помножене на 100!
OktenWeb University - єдина школа програмування, яка дає можливість отримати стажування на базі IT-компанії по закінченню курсів Java строком 5 місяців. Це дасть можливість закріпити отриманні знання та дізнатись багато нового.
oktenweb number 5
Повторне проходження курсу
Ти видвідував курси по Java, але чогось не зрозумів, або захворів та пропустив частину курсу? Що робити? У нас є вихід! Ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання. Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, при тому, абсолютно безкоштовно!

oktenweb number 6
Повторне проходження курсу
В нашій школі програмування ми розуміємо, що в житті стаються різноманітні ситуації, які можуть змусити Вас пропустити частину навчання.
Тому ми перша і єдина IT-школа в Україні, яка дає можливість пройти курс повторно, та абсолютно безкоштовно!

или єто?
У вас есть возможность бесплатно пройти курс повторно в течение полугода. Можно попасть на пропущенное занятие или ещё раз пройти программу целиком
Хто отримає роботу швидше?
Той, у кого більше досвіду!
Якби Ви були директором IT-компанії, якому працівнику Ви надали б перевагу?
У котрого немає досвіду чи тому, в якого 10 місяців досвіду?
Відповідь очевидна!
Але базовий онлайн курс JAVA CORE не підійде, тому що це базовий курс, який не включає в себе стек, необхідний для працевлаштування.
Якщо потрібний курс програмування, який дасть впевненність під час працевлаштування, тоді варто розглянути курс Java Complex.
Курс Java Complex на 80% побудований з практичних занять, що дає Вам можливість отримати 10-місячний досвід роботи по закінченню даного комплексного курсу по Java!
Відповідно, Ваші шанси на працевлаштування зростають в рази та будуть набагато більші, ніж у випускників інших шкіл!
курси програмування вакансії
Watch video
Як отримати від навчання
максимальний результат?
Цей момент залежить від самої школи програмування.
Потрібно побудувати структуровану програму, рівномірно розподілити навантаження, підготувати навчальні матеріали та показати реальні приклади використання всієї інформації.
Цей шлях ми і взяли за основу нашого онлайн курсу Java Core. Саме тому він настільки продуктивний! Як ми це визначили? Подивіться на кількість історій успіхів наших студентів і питання відпадуть самі по собі!
Video preview
Переглянути
відео
ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

Ми сильно пишаємось успіхами наших студентів!
І залюбки ділимось їхніми досягненнями з Вами! Тим паче, їх так багато!
oktenweb slider arrow
oktenweb slider arrow
#172.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#171.Олег.Курси програмування Java Complex.

Олег закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#170.Василь.Курси програмування Java Complex.

Василь закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#168.Іван.Курс програмування JavaScript Complex.

Іван закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#167.Андрій.Курс програмування Java  Complex.

Андрій закінчив курс Java  Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#166.Богдан.Курс програмування Java Complex.

Богдан закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#165.Андрій.Курс програмування Java Complex.

Андрій закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в Binariks.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

 

#164.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юра закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#163.Юра.Курс програмування JavaScript Complex.

Юрій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#162.Василь.Курс програмування JavaScript Complex.

Василь закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#161.Віталій.Курс програмування JavaScript Complex.

Віталій закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався у GlobalLogic.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#160.Уляна.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Уляна!

Уляна пройшла курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM !

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#159.Влад.Курс тестування QA/QC.

Влад закінчив курс QA/QC  в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався .

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#158.Сергій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Сергій!

Сергій пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Sombra !

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#157.Ігор.Курс прогамування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію EPAM Systems!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#156.Володимир.Курс програмування Java Complex

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій IT-школі та  в компанію “SoftServe”!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#155.Олександр.Курс програмування JavaScript Complex

Олександр пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі та  працевлаштувався в компанію Star Apps!

Ми щиро бажаємо йому  невтримного розвитку!

#154.Микола.Курс програмування JavaScript.

 

Микола закінчив курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#153.Василина. Курс програмування JavaScript.

 

Василина закінчила курс JavaScript Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#152.Руслана. Курс SEO.

 

Руслана закінчила курс SEO в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувалась.

Ми щиро бажаємо їй усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#151.Тарас. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Тарас!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався !

 

#150.Андрій. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування  Java Complex в нашій школі  та працевлаштувався в компанію N-IX!

https://www.linkedin.com/in/andriy-skyba-989324149/

#149.Лев.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Лев!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

https://www.linkedin.com/in/lev-nakonechnyy-838484166/

 

#148.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Ігор!

Ігор пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування та працевлаштувався в компанію Logivation!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#147.Олег. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олег!

Олег пройшов курс  Java Complex в нашій школі програмування  та працевлаштувався в компанію Ciklum!

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

 

#146.Сергій. курс програмування Java Complex

Сергій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався в компанію Sombra!

https://www.linkedin.com/in/serhii-venhrynovych-815650175/

 

#145.Віталій.Курс програмування Java Complex

Віталій закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався!

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#144.Ігор.Курс програмування Java Complex

Ігор закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компанію EPAM! 

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

 

#143.Роман.Курс програмування Java Complex

Роман закінчив курс  Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався  в компані-партнер “Incora”! 

 

 

 

#142.Влад.Курс програмування JavaScript Complex

Влад закінчив курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові та   працевлаштувався за нашою рекомендацією у компанію Otakoi !

Ми  бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#141.Нікіта.Курс програмування Javascript Complex.

Нікіта закінчив курс програмування JavaScript Complex  в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувався в компанію StartUps.

Ми щиро бажаємо йому всього найкращого в подальшому розвитку та роботі!

 

#140.Дмитро.Курс програмування Java Complex

Дмитро закінчив курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові та  працевлаштувався в компанію Global Logic!

Ми щиро бажаємо йому  та невтримного розвитку!

 

#139.Валентин.Курс програмування Java Complex

Валентин закінчив курс програмування  Java Complex у Львові та  працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

#138.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex у Львові в нашій IT-школі та  працевлаштувався ще до закінчення навчання!

Ми щиро бажаємо йому невтримного розвитку!

 

#137.Анастасія.Курс тестування QA/QC

Знайомтесь, це – Анастасія!

Анастасія пройшла курс QA/QC в нашій школі програмування у Львові  та  працевлаштувалась!

Ми щиро бажаємо їй  невтримного розвитку!

 

#136.Павло.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Павло!

Павло пройшов курс Java Complex в нашій школі програмування, та  працевлаштувався в компанію-партнер CoreValue!

Ми впевненні, що в нього все буде супер!

 

#135.Роман.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Роман!

Він закінчив курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові та працевлаштувався !

 

 

#134.Андрій.Курс програмування Java Complex

Андрій пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався у компанію-партнер  “Binariks”!

 

 

#133.Андрій.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію Everlink !

 

 

#132.Олексій. Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це — Олексій!

Олексій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі , та працевлаштувався в компанію Red Tag!

https://www.linkedin.com/in/oleksii-khomyn-42854215a/

 

 

#131.Руслан.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Руслан!

Руслан пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі програмування, та працевлаштувався в компанію EPAM!

 

https://www.linkedin.com/in/ruslan-lelyk-a6bb14144/

#130.Ігор.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ігор!

Ігор пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та успішно працевлаштувався ментором в одну зі шкіл програмування у Львові!)

Ми щиро бажаємо йому успіхів та невтримного розвитку!

#129.Володимир.Курс програмування JavaScript Complex

Знайомтесь, це — Володимир!

Володимир пройшов курс програмування Java Complex в нашій школі у Львові, та працевлаштувався в компанію StartUps !

 

 

#128.Тарас.Курс програмування Java  Complex.

Тарас закінчив курс Java Complex в нашій школі програмування у Львові та працевлаштувався.

Ми щиро бажаємо йому усього найкращого в подальшій  роботі!

#127.Олег.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Олег!

Олег пройшов курс програмування JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та працевлаштувався ще на етапі навчання!

 

 

#126.Ростислав.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Ростислав!

Він пройшов курс програмування  JavaScript Complex в нашій IT-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

 

#125.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex в філії у Львові та  працевлаштувався!

 

#124.Юрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь , це – Юрій!

Юрій пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та  працевлаштувався в компанію KindGeek !

 

 

#123.Андрій.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Андрій!

Він пройшов курс програмування Java Complex у Львові, та  працевлаштувався в компанію-партнер “Binariks”!

 

#122.Артем.Курс програмування Java Complex

Знайомтесь, це – Артем!

Він пройшов курс програмування Java Complex в нашій іт-школі у Львові, та працевлаштувався!

Ми щиро бажаємо йому успіхів, та невтримного розвитку!

 

Всі історії

онлайн курс java core

від it-компанії
ЧОМУ КУРСИ НА БАЗІ ПРАКТИКУЮЧОЇ IT-КОМПАНІЇ ЗАВЖДИ КРАЩЕ?
Ви всі знайомі з радянською системою навчання, яка і на сьогоднішній день діє в Україні. Ви знаєте, що переважна більшість викладачів - аспіранти, які не мають реального практичного досвіду. Така саме ситуація і на ринку курсів програмування. Як би Ви поставились до ситуації, в якій Вас буде навчати людина без досвіду? Ми впевнені, що негативно. Як не потрапити в таке становище? Дуже просто, потрібно обирати курси, які побудовані на базі it-компанії, тоді Ви будете впевнені, що ментори, які викладають - досвідчені професіонали.
Саме тому варто обрати курс програмування Java Core від OktenWeb. Наша IT-компанія випускає та підтримує близько 40 різноманітних (мобільних, web, високонавантажених) проектів на рік використовуючи сучасні практики та технології. Саме цими знаннями ми ділимось на курсах програмування по напрямку Java. Зустрічаючись з реальними замовленнями кожен день, ми завжди в курсі того, які технології необхідно опановувати, а які час забувати. Саме це робить наші курси Java високоефективними та виділяє їх серед всіх інших.

онлайн курс JAVA об'ємом

16
годин
Які знання ви отримаєте

по закінченню курсу?

 • Алгоритми.
  Глибоке розуміння основних принципів програмування з використанням мови java та побудови ефективних алгоритмів.
 • Парадигми.
  Розуміння основних парадигм ООП, можливість іїх використання в контесті робочих проектів.
 • Патерни.
  Знання паттернів програмування їх використання та написання чистого коду
Advantages

Цей онлайн курс JAVA

для тебе, якщо ТИ...
oktenweb number 1
Цінуєш реальний результат
В побудові всіх програм брали участь роботодавці, тому твоє навчання буде максимально відповідати їх вимогам, що наблизить тебе до кінцевої мети - працевлаштування!
oktenweb number 1
Не довіряєш фейковим відгукам
Ти бачив багато відгуків на інших сайтах, але розумієш, що немає ніяких підтверджень цим словам. Тому треба довіряти тільки відео-відгукам! Підробити їх неможливо. Наші відео-відгуки знаходяться ТУТ.
oktenweb number 1
Бажаєш вчитися у практиків
Знання не будуть засвоюватись, якщо буде поганий ментор. Всі наші ментори: - обов'язково з досвідом роботи, який ми готові підтвердити - викладають більше 2х років, адже вміють донести інформацію максимально грамотно та чітко.
програма

онлайн курсу java core?

Під час курсу програмування Java Core ви розглянете наступні теми та модулі:
01
JAVA.
oktenweb red arrow
Знайомство з основними типами змінних в Java
oktenweb red arrow
Java початок.
Знайомство з основними типами змінних, операторами та робота з ними в мові Java.
Цикли та масиви в мові Java
oktenweb red arrow
Знайомство та використання циклів, їх різновиди. Використання масивів, їх поєднання з циклами. Принципи проходження по масивах та різновиди сортування.
Методи в Java
oktenweb red arrow
Побудова та структура методів, їх різновид та використання.
ООП основи
oktenweb red arrow
Принципи побудови та використання класів, різновидии класів в JAVA.
Парадигми ООП
oktenweb red arrow
Парадигми ООП на практиці.
Інкапсуляція, наслідування, абстракція, поліморфізм.
Скорочення кількості коду за допомоги наслідування. Застосування абстракції та її необхідність. Інтерфейси та реалізація принципу поліморфізму в JAVA.
Агрегація та Композиція. Викорситання Паттерну "Делегат"
oktenweb red arrow
Агрегація та Композиція. Паттерн "Делегат".
Побудова композитних класів та зв'язків. Використання паттерну "делегат".
Різновиди класів. Використання паттернів "Builder" та "Singleton"
oktenweb red arrow
Різновиди класів - Анонімний, nested, Static nested, локальний та їх використання.
Побудова паттернів "Builder" та "Singleton".
Робота з помилками
oktenweb red arrow
Обробка, викидання, попередження помилок.
Стоврення власної помилки, та принципи застосування.
Колекції в JAVA
oktenweb red arrow
Різновиди колекцій:
Інтерфейси List, Set, Map та їхні реалізації. Переваги, недоліки, способи використання.
Функціональні інтерфейси та функціональне програмування в JAVA
oktenweb red arrow
Побудова функціональних інтерфейсів, їх використання за допомоги лямбда-виразів. Переваги та недоліки лямбда-виразів.
Вхідні та вихідні потоки в JAVA
oktenweb red arrow
Робота з файловую системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Робота з файловою системою
oktenweb red arrow
Робота з файловою системою, можливість її адміністрування, робота з системними змінними.
Паттерни
oktenweb red arrow
Розгляд основних паттернів, які використовуються в Java та інших мовах програмування.
Рефлексія
oktenweb red arrow
Способи дослідження класів за допомоги Reflection API.
Багатопотоковість
oktenweb red arrow
Основна "фіча" мови JAVA. Її використання, різноманітні підходи.
Відгуки
роботодавців
Це саме той розділ, яким ми пишаємось найбільше, адже ні в кого більше такого немає! Наші випускники працюють в провідних компаніях Львова та Києва, які дуже добре відгукуються про наших студентів. І це не маленькі "конторки", а IT-компанії, які займають в рейтингу DOU лідируючі позиції. Наприклад, компанія Rolique в 2017 році посіла 5 місце в рейтингу роботодавців у Львові, а Binariks очолив 2 місце в рейтингу 2018 року.
 • Відгук від компанії "Binariks"
 • Відгук від компанії "Rolique"
 • Відгук від компанії "Loonar"
онлайн курс java core

Галерея

oktenweb Онлайн курс програмування Java Core
Онлайн курс

Онлайн курс програмування Java Core

Базовий
Тривалість курсу
2 місяці
Hard skills
✔️
Доступ до відео до початку навчання
✔️
Відеозаписи всіх лекцій
✔️
Сертифікат по закінченню
✔️
Розтермінування до 12 місяців
✔️
Особистий ментор на період навчання
✖️
Об'єм в годинах
32
Вартість (одноразова сплата)
4 000 грн.
Щомісячний платіж (розтермінування на 1 рік)
377 грн./міс.
Вільних місць
8
Зараз переглядають
Індивідуальний
індивідуально
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️
індивідуально
10 000 грн.
1 083 грн./міс.
1
Залишилось часу
Поспішай! залишилось:
00
днів
:
00
годин
:
00
хвилин
:
00
секунд
Вільних місць
8
Зараз переглядають
Записатись
oktenweb student oktenweb logo part
Запишись на курс вже зараз!
Оберіть бажаний курс*
Я нічого не розумію в програмуванні, чи зможу я вчитись на ваших курсах?

Так! Програми курсів розраховані на початківців у програмуванні, але Вам потрібно бути впевненим користувачем ПК.

Чи можу я спочатку спробувати, а вже потім йти на курси?

Звісно, ми постійно робимо безкоштовні курси та відкриті заняття, щоб Ви могли прийти, спробувати, познайомитись і поспілкуватись з викладачами, а вже потім вирішувати чи необхідні Вам курси програмування.

Щоб потрапити на ці заходи слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!
Сторінка у facebook.
Або на сайті в розділі АКЦІЇ.

Чи потрібно мати з собою ноутбук?

Ми забезпечуємо усім необхідним, у тому числі і ноутбуками, але якщо Ви забажаєте, то можете принести свій особистий ноутбук.
З іншої сторони, на курсах програмування JavaScript та курсах програмування Java або JavaComplex ми навчимо Вас користуватись системами контролю версій і необхідність зберігати свої коди відпаде сама собою.

Чи є вікові обмеження для студентів?

У нас вчаться люди віком від 16 до 58 років. Але якщо у Вас є якісь сумніви, ми можемо провести невеличку співбесіду, в якій визначимо, наскільки Ви або Ваша дитина готова до навчання.
У випадку якщо Вам або вашій дитині меньше 16 років, ми радимо відвідати наш сайт OktenWeb School для підлітків.

Як записатись на курси?

Потрібно заповнити заявку на сайті і Вам перетелефонують, або зателефонувати за номерами 068-260-46-46 / 073-260-46-46.

Як проходить навчання?

Заняття на стаціонарних курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • Приходите на наступне заняття, яке вже буде на 100% практичне.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час практичного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять

Заняття на online курсах відбуваються наступним чином :

 • Перед заняттями ви отримуєте відеозапис по майбутній темі для того, щоб переглянути його і зрозуміти про що буде йтись мова на занятті
 • Ви відвідуєте заняття, слухаєте лекцію, ставите питання. Ментор завжди записує заняття на ВІДЕО. Тому по закінченню лекції в Вас буде ще один відеозапис.
 • Після пари Ви отримуєте посилання на відеозапис поточного заняття та необхідні матеріали (домашнє завдання, додаткові джерела).
 • Вдома Ви виконуєте домашнє завдання.
 • У випадку, якщо Ви щось не зрозуміли, під час наступного заняття можна задати всі питання які Вас цікавлять
Чому ваші курси тривають більше часу ніж у конкурентів?

Це найцікавіший момент!

Чому більше?
Перш ніж запустити курс ми збираємо всіх менторів і обговорюємо всі теми, які необхідно розкрити майбутньому спеціалісту.
Уявіть собі захід, на якому 20 розробників діляться своїм досвідом щодо того, які теми вони зустрічають частіше в своїй роботі. І ми беремо його за основу.
Кожен з наших викладачів - чистий практик з немалим досвідом. Тому вони вносять свій вклад в розробку курсу коли кажуть "...мені з цією темою доводиться працювати". Таким чином ми формуємо необхідний "стек" технологій і бібліотек по кожному напрямку.
Але при цьому ми чітко розуміємо, що давати на заняттях інформацію, "з чого складається комп'ютер", або "як виглядає двійкова система обчислення" - це просто "забивати" чимось час з метою показати "А В НАС БІЛЬШЕ!".
Інформація повинна бути корисною і яку доведеться використовувати в роботі. З чого складається комп'ютер, Ви і самі знайдете (або вже знаєте).
Ми викладаємо тільки необхідну інформацію!
Також, по суботах ми робимо необмежені по часу консультації, що б Ви могли поставити свої питання. І це суттєво буде економити навчальний час Вам і Вашим колегам по навчанню.

Чи надаєте ви навчальні матеріали?

Так, ми даємо навіть більше - відеозаписи Ваших занять та спеціально підготовлені викладачами відео-уроки по додатковим темах для самоопрацювання.

Чи допомагаєте ви в подальшому працевлаштуванні?

Так. Протягом курсу викладач робить характеристики студнетам. Найкращі студенти будуть мати можливість пройти співбесіду в компаніях-партнерах. Але на співбесіді все залежить від Вас!

Чи можу я оплатити курси по перерахунку?

Так. Ми працюємо повністю офіційно, тому у Вас є можливість здійснити оплату по перерахунку.

Я не встиг записатись на курс, а він вже розпочався. Чи можу я приєднатись до групи?

Якщо Ви пропустили 1-2 заняття, ми виділимо особистого ментора, котрий пройде з Вами пропущені теми. Якщо ж це більше ніж 3 заняття, ми радимо записатись на наступний набір. Очікування того вартує.

Я вже самостійно охопив частину курсу, який ви викладаєте, чи можу я записатись тільки на іншу частину занять?

Ви впевнені, що увесь самостійно опанований матеріал Ви зрозуміли вірно і це не дасть негараздів в майбутньому? Якщо так, тоді у Вас буде така можливість, але за наявності вільних місць в групі.

Залишились питання або потрібна консультація відносно онлайн курсу java core? Залишай заявку!
Ми тобі допоможемо!
Залишити заявку
oktenweb girl yellow oktenweb logo background
Oktenweb
university
Наші контакти
Зв'язатися з нами79000, м.Львів
площа Князя Святослава, 5в/2Години роботи: 12:00 - 22:00