Питання – відповідь

Я нічого не розумію в програмуванні, чи зможу я вчитись на ваших курсах?

Так! Програми курсів розраховані на початківців у програмуванні, але Вам потрібно бути впевненим користувачем ПК та вміти користуватись браузером.

Чи можу я спочатку спробувати, а вже потім йти на курси?

Звісно, ми постійно робимо безкоштовні курси та відкриті заняття, щоб Ви могли прийти, спробувати, познайомитись і поспілкуватись з викладачами, а вже потім вирішувати.

Щоб потрапити на ці заходи слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах!

Чи потрібно мати з собою ноутбук?

Ми забезпечуємо усім необхідним, у тому числі і ноутбуками, але якщо Ви забажаєте, то можете принести свій.

Чи є вікові обмеження для студентів?

У нас вчаться люди віком від 13 до 58 років. Але якщо у Вас є якісь сумніви, ми можемо провести невеличку співбесіду, в якій визначимо, наскільки Ви або Ваша дитина готова до навчання.

Як записатись на курси?

Потрібно заповнити заявку на сайті і Вам перетелефонують, або зателефонувати за номерами 068-260-46-46 / 073-260-46-46

Як проходить навчання?

Ви відвідуєте заняття, на якому Вам розкривають певну тему, після цього Ви практикуєтесь безпосередньо в класі. Далі викладач відправляє усім учням на пошту сформовану на уроці інформацію та необхідні матеріали (лекції та відеозаписи).

Чому ваші курси тривають більше або меньше часу ніж у конкурентів?

Це найцікавіший момент!

Чому більше?
Перш ніж запустити курс ми збираємо всіх менторів і обговорюємо всі теми, які необхідно розкрити майбутньому спеціалісту.
Уявіть собі захід, на якому 20 розробників діляться своїм досвідом щодо того, які теми вони зустрічають частіше в своїй роботі. І ми беремо його за основу.
Кожен з наших викладачів – чистий практик з немалим досвідом. Тому вони вносять свій вклад в розробку курсу коли кажуть “…мені з цією темою доводиться працювати”. Таким чином ми формуємо необхідний “стек” технологій і бібліотек по кожному напрямку.
Чому менше?
Насамперед, ми набираємо маленькі групи по 7-9 людей, а не 14-18. Відповідно, викладачу доводиться відповідати на меншу кількість запитань по домашніх завданнях та поточній темі.
Дуже проста арифметика. Уявіть, що у 30% групи є різні питання по домашній роботі. На одне питання витрачається 3-5 хвилин. Якщо це група з 7 людей, тоді на відповіді доведеться витратити 8-12 хвилин. Якщо це буде група з 14 людей, тоді приблизно 10-30 хвилин. Якщо це буде група розміром 18 людей, тоді доведеться витратити 18-40 хвилин ВАШОГО ЗАНЯТТЯ! Ви готові віддати задарма половину заняття?
Тепер порахуйте, скільки часу йде в пусту. Відповідно Ви отримуєте менше інформації, отже відстаєте від тих, хто займається на наших курсах.
По-друге, ми чітко розуміємо, що давати на заняттях інформацію, з чого складається комп’ютер, або як виглядає двійкова система обчислення – це просто “забивати” чимось заняття з метою показати “А В НАС БІЛЬШЕ”. Інформація повинна бути корисною і яку доведеться використовувати в роботі. З чого складається комп’ютер, Ви і самі знайдете (або вже знаєте).
Також, по суботах ми робимо необмежені по часу консультації, що б Ви могли поставити свої питання. І це суттєво буде економити навчальний час Вам і Вашим колегам по навчанню.

 

Чому в Вас не має розділу з викладачами?

Ми б могли написати, що в нас викладає сам Сергій Брін (співзасновник компанії Google). І якщо б Ви не знали його раніше, ця інформація Вам нічого б не дала.
Ми б могли поставити купу фотографій наших викладачів і написати наскільки вони “круті”, але це були б тільки написи, і для того, щоб щось зрозуміти про людину, потрібно з нею поспілкуватись.
Тому ми завжди пропонуємо особисто переговорити з викладачем, який буде вести обраний Вами курс, та поставити йому всі питання, щодо його досвіду та інших нюансів. Це можливо зробити завжди, завітавши до нашого офісу, або відвідавши відкритий урок.

Чи надаєте ви навчальні матеріали?

Так, ми даємо навіть більше – відеозаписи Ваших занять та спеціально підготовлені викладачами відео-уроки по додатковим темам для самоопрацювання.

Чи допомагаєте ви в подальшому працевлаштуванні?

Так. Протягом курсу викладач робить характеристики студнетам. Найкращі студенти будуть мати можливість пройти співбесіду в компаніях-партнерах. Але на співбесіді все залежить від Вас!

Чи можу я оплатити курси по перерахунку?

Так. Ми працюємо повністю офіційно, тому у Вас є можливість здійснити оплату по перерахунку.

Я не встиг записатись на курс, а він вже розпочався. Чи можу я приєднатись до групи?

Якщо Ви пропустили 1-2 заняття, ми виділимо особистого ментора, котрий пройде з Вами необхідні теми. Якщо ж це більше ніж 3 заняття, ми радимо записатись на наступний набір.

Скільки людей у вас в групі?

В платних групах – максимум 9 людей. Це та кількість, яка дає змогу викладачу знайти час і особистий підхід до кожного студента таким чином, що б це не впливало на навчальний процес.

Я вже самостійно охопив частину курсу, який ви викладаєте, чи можу я записатись тільки на іншу частину занять?

Ви впевнені, що увесь самостійно опанований матеріал Ви зрозуміли вірно і це не дасть негараздів в майбутньому? Якщо так, тоді у Вас буде така можливість, але за наявності вільних місць в групі.

Записатися на курс

 


×
Записатися

 

×
Залишити відгук

[show-testimonials-form alias=’testi’]

×
Записатися

 


×
Записатися

 

Звідки Ви про нас дізнались?*

На який курс Ви бажаєте отримати знижку?*

Зручний час для відвідування занять?*
×