КУРС JAVASCRIPT ADVANCED

doc14408758_437842677

JAVASCRIPT ADVANCED - 5000 грн / 18 занять

Дізнайся, що таке фреймворки і навіщо вони потрібні

Студенти, які відвідують курси JavaScript Advanced Львів, як правило, вже мають попередню підготовку: знання мови програмування JavaScript, принципи розмітки HTML/CSS. Новачкам ми рекомендуємо спочатку відвідати курси HTML/CSS та опанувати базові знання мови JavaScript, які теж пропонуються в нашій школі.

JavaScript – це потужна універсальна скриптова мова програмування з широким колом можливостей для застосування. Цією мовою описують сценарії веб браузерів, вона дозволяє надавати сторінкам веб сайтів інтерактивність і працює з серверними додатками на Node.js. Також, JavaScript використовується для програмування веб додатків. Цей курс націлений на просунуте вивчення мови JavaScript, на вирішення важчих задач та на більш серйозний кодинг. Курси JavaScript Advanced – це вихід на новий професійний рівень.
Поглиблений курс навчання включає семантику та особливості роботи з різними конструкціями та надбудовами мови JavaScript. Викладачі школи програмування OktenWeb UniversITy надають великий обсяг теоретичної та практичної інформації по роботі з актуальними платформами та фреймворками Node.js, Angular.js. По закінченню курсу студенти оволодіють технологіями по створенню унікальних веб додатків та окремих частин веб сторінок. Основна увага на поглибленому курсі JavaScript Advanced приділяється практичним заняттям з засобами JavaScript. Всі викладачі школи OktenWeb UniversITy мають досвід роботи від трьох років.

Курси JavaScript Advanced орієнтовані на комплексне вивчення функціональних можливостей мови JavaScript. Він буде цікавий програмістам, які бажають підвищити свій рівень знань та оволодіти новими якісними вміннями.

Впродовж курсу Вас ознайомлять з наступними фреймворками та платформами:

  • AngularJS
  • React
  • Node.JS

Записатися на курс JACASCRIPT ADVANCED

Записатися на курс

 


×
Записатися

 

×
Залишити відгук

[show-testimonials-form alias=’testi’]

×
Записатися

 


×
Записатися

 

Звідки Ви про нас дізнались?*

На який курс Ви бажаєте отримати знижку?*

Зручний час для відвідування занять?*
×