КУРС HTML / CSS

doc14408758_437862411-1

HTML / CSS - 4000 грн / 12 занять

Поринь у світ WEB . Розпочни вчити HTML

Курси HTML Львів – це необхідний базовий етап для старту кар’єри в сфері інформаційних технологій. HTML являє собою базове ядро сайту і слугує для самого процесу створення сайту. Для того, щоб почати вивчати розмітку HTML не обов’язково мати профільну освіту або будь-які попередні навички програмування. Курси web програмування на базі HTML розраховані абсолютно на всіх. На курсах першочергово розглядатимуться основні засади розмітки HTML. Це необхідно для всіх початківців, які роблять перші кроки у веб програмуванні.
У процесі навчання студенти ознайомляться з теоретичною частиною та виконають практичні завдання за допомогою та інструкціями викладачів-експертів. Завдання будуть поступово ускладнюватися і відбуватиметься перехід до більш складних задач, які є типовими для верстальників. Після того, як Ви закінчите курси веб програмування, Ви зможете створити власний сайт. Якщо HTML – це базовий код, який необхідно прописати, щоб зверстати сайт, то для просунутої верстки ще необхідні такі інструменти, як CSS стилі, бібліотеки Bootstrp & PureCSS та початкові знання Photoshop.
Каскадні таблиці стилів CSS – це важливий інструмент оздоблення сайту. Це інструмент, який допомагає зробити сайт цікавим для користувача. Курси web програмування Львів передбачають досить глибоке вивчення CSS з можливістю не тільки змінювати кольори і шрифти, а підключати складні багатокомпонентні конструкції.
Народження нового сайту починається з його концепції та дизайну. Завдання верстальника – перевести макет дизайну сайту у розмітку коду HTML, яку зрозуміє браузер. Ці курси також можуть бути корисними для тих, хто працює з веб- дизайном, щоб ознайомитися з принципами побудови сайтів та вдосконалити свої професійні навички.
Якщо Ви не маєте попередньої підготовки і достатньо часу для засвоєння складних мов програмування – курси HTML верстки будуть хорошим рішенням для знайомства з IT-сферою та програмуванням. На курсах у школі OktenWeb UniversITy Ви навчитеся користуватися усіма необхідними технологіями для створення і просування повноцінного сайту, а надати йому інтерактивності Ви зможете на курсах JavaScript.

Програма курсу

 • Знайомство з мовою, налаштування робочого простору
 • Загальні стрічкові та блокові елементи HTML
 • Контейнери в HTML, приєднання та різновиди стилів
 • Програмування поведінки сторінок
 • Таблиці в HTML, використання селекторів
 • Анімація в HTML/CSS
 • Іконочні шрифти, іх властивості та використання
 • Адаптивний дизайн, його різновиди
 • Знайомство та використання CSS-бібліотек
 • Хостинг та домен
 • Обробка проекту з ментором
 • Знайомство з freelance-біржами та спілкування з замовником

Записатися на курс HTML/CSS

Записатися на курс

 


×
Записатися

 

×
Залишити відгук

[show-testimonials-form alias=’testi’]

×
Записатися

 


×
Записатися

 

Звідки Ви про нас дізнались?*

На який курс Ви бажаєте отримати знижку?*

Зручний час для відвідування занять?*
×